1 2 3
Operator wózków widłowych podnośnikowych, szkolenia BHP    SZKOLIMY W PRZEDSIĘBIORSTWACH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU                            DUŻY PARKING
rozpoczynamy kursy LUBLIN: operator HDS 22 września
operator suwnic, wciągników,żurawi stacjonarnych 22 września
operator: wózki widłowe podnośnikowe, tzw ładowarki teleskopowe 22 września
operator podestów ruchomych "zwyżki, podnośniki koszowe" 22 września Zapraszamy:
Puławy, Dęblin Zamość Biłgoraj Chełm Włodawa Radzyń Podlaski Kraśnik Lubartów Krasnystaw Parczew Kock Łęczna Piaski Tomaszów Lubelski Łuków Garwolin Międzyrzec Podlaski Biała Podlaska Garwolin Ryki Opole Lubelskie Siedlce Radom Grodzisk Mazowiecki Warszawa Żyrardów Piaseczno Sandomierz Rzeszów Przemyśl Jarosław Łódź Kielce Kraków Płock Mińsk Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki Wrocław Gdańsk
Mauris pede semper Curabitur condimentum, et mollis, minus dapibus odio faucibus. Mauris pede semper nec vel ut sem, a augue tortor sapien « Previous Next » Learn more
Interdum ullamcorper maecenas Orci maecenas. Tincidunt tempus, integer viverra lorem praesent magna parturient « Previous Learn more

elektryczne cieplne gazowe

Urządzenia elektryczne - Grupa 1 

Szkolenie dla osób zajmujących się  eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektycznych na stanowisku DOZORU lub  EKSPLOATACJI.

1) urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektoenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego
2) urządzenia, instalacje i sieci elektoenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV
3) urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
4) zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
5) urządzenia elektrotermiczne
6) urządzenia do elektrolizy
7) sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
8) elektryczna sieć trakcyjna
9) elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym
10) aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9

Urządzenia  cieplne i energetyczne - Grupa 2

Szkolenie dla osób zajmujących sie eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci cieplnych na stanowisku DOZORU lub EKSPLOATACJI

1) kotły parowe oraz wodne na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 KW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
2) sieci i instalacje cieplne wraz z urządzenaimi pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW
3) turybiny parowe oraz wodne o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
4) przemysłowe urządzenia odbiorcze pary i gorącej wody, o mocy powyżej 50 kW
5) urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze, o mocy powyżej 50 kW
6) pompy, ssawy, wentylatory i dmuchawy, o mocy powyżej 50 kW
7) sprężarki o mocy powyżej 20 kW oraz instalacje sprężonego powietrza i gazów technicznych
8) urządzenia do składowania, magazynowania i rozładunku paliw, o pojemności składowania odpowiadającej masie ponad 100 Mg
9) piece przemysłowe o mocy ponad 50 kW
10) aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzania automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji wymienionych w pkt. 1-9


Urządzenia gazowe - Grupa 3

Szkolenie dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci gazowych na stanowisku DOZORU lub EKSPLOATACJI

1) urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu
2) urządzenia do przetwarzania i uzdatniania paliw gazowych, rozkładnie paliw gazowych, urządzenia przeróbki gazu ziemnego, oczyszczalnie gazu, rozprężalnie i rozlewnie gazu płynnego, odazotowanie, mieszalnie
3) urządzenia do magazynowania paliw gazowych
4) sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż 0,5 MPa (gazociągi, i punkty reukcyjne, stacje gazowe)
5) sieci gazowe przesyłowe o ciśnieniu powyżej 0,5 MPa ( gazociągi, stacje gazowe, tłocznie gazu)
6) urządzenia i instalacje o ciśnieniu nie wyższym niż 5 KPa
7) urządzenia i instalacje o ciśnieniu powyżej 5 KPa
8) przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW
9) turbiny gazowe
10) aparatura kontrolno-pomiarowa, urządzenia sterowania do sieci, urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9


Szkolimy m.in. w miastach:Lubartów, Łęczna, Kraśnik, Zamość, Tomaszów Lubelski, Puławy, Radzyń Podlaski, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Garwolin, Ryki, Dęblin, Opole Lubelskie, Kock, Parczew, Biłgoraj, Siedlce, Włodawa, Radom, Grodzisk Mazowiecki, Warszawa, Żyrardów, Piaseczno, Chełm, Sandomierz, Rzeszów, Przemyśl, Jarosław, Łódź, Kielce, Kraków, Płock.